Nakupujte s dôverou!

 

Myslivcuv Raj

 

V naší prodejně najdete na rozloze 150 m² bohatý výběr různorodého zboží určeného nejen pro zanícené myslivce či lesníky ale i milovníky dobrodružství v přírodě. Vše, co potřebujete pro bezpečný pobyt v horách, na skalách, dokonce i v jeskyních. Náš sortiment kvalitního oblečení a obuvi s GORE-TEXovou membránou vás připraví na jakékoliv roční období a ochrání vás před hustým deštěm či ranním mrazem.

Uděláme vše pro to, aby váš lov byl co nejúspěšnější. Pořiďte si u nás na jednom místě kompletní vybavení. Nabízíme pestrý sortiment optiky od těch nejlepších zahraničních výrobců. Zboží tvoří dalekohledy počínaje základní kategorií pro méně náročné až po nadstandardní puškohledy pro profesionály. V mysliveckém ráji najdete desítky fotopastí s příslušenstvím. Z nabídky si můžete vybrat od jednodušších modelů přes panoramatické či wifi fotopasti s vysokým HD rozlišením. Pro ty, kteří chtějí být v přírodě nejen chráněni, ale potrpí si i na design a luxusní zpracování představujeme řady exkluzivních kožených doplňků.

Pokud si nevíte rady nebo hledáte něco specifického, obraťte se na náš tým. Se svým poradenstvím jsme tu vždy pro zákazníky.